Mobilní trakční naviják T-Winch

Použití trakčního navijáku T-Winch zvyšuje nejen bezpečí obsluhy, ale i snižuje spotřebu paliva stroje.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
nasazení navijáku bez dodatečné přestavby stroje
prednosti
nezávislé manévrování po odpojení lana
prednosti
maximální zabezpečení lana proti přetrhnutí

OBCHODNÍ ZASTUPCE

Petr Šereda
  • +420 724 323 326
  • sereda@lesni-technika.cz
Mobilní trakční naviják - maximální bezpečnost a minimální poškození půdy

Trakční naviják T-WINCH

Trakční naviják T-WINCH - použití tohoto stroje je zaměřeno na dvě oblasti: na jedné straně maximalizovat faktor bezpečnosti operátora stroje a na druhé straně co nejvíce zabránit poškození půdy. Tento naviják umožňuje přístup harvestoru nebo vyvážecího traktoru do těžce dostupného nebo svahového terénu. Použití trakčního navijáku T-WINCH zvyšuje nejen bezpečí obsluhy, ale i snižuje spotřebu paliva stroje.

Nasazení mobilního trakčního navijáku

Kompaktní trakční naviják T-WINCH se používá všude, kde nezajištěná jízda stroje představuje vysoké riziko pro operátora a samotný stroj. Při nasazení trakčního navijáku T-WINCH nemusíte těžební stroj dodatečně zatěžovat nebo nijak více upravovat.

Jaký typ stroje pro práci ve strmém terénu nasadíte, o tom rozhodujete pouze vy. Trakční naviják vám nabízí maximální bezpečnost při minimálních nárocích na instalaci.

Použití trakčního navijáku pro provozovatele má ještě jeden význam kromě ekologického přístupu k těžbě dřeva. A to významnou úsporu nákladu, která je dána snížením spotřeby paliva těžebního stroje a jeho opotřebením.

Neobvyklá konstrukce a funkční design zaručují spolehlivou manipulaci v terénu. Pomocí pásového podvozku a dálkového ovládání lze spolehlivě dosáhnout požadovaného místa nasazení. Sklopný štít na přední straně stroje poskytuje dodatečnou stabilitu v neschůdném terénu.