Řezné části Iggesund

Iggesund Forest je jedním z největších světových výrobců harvestorých lišt. Od roku 1986 pro své zákazníky navrhujeme a vyrábíme harvestorové lišty.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická dokumentace ke stažení.
Vodicí lišty, řetězky, vodicí kolečka, řezné řetězy

Řezné části Iggesund

Blue Line je naše nejsilnější lišta pro harvestory s jedinečnou slitinou kovů, která v kombinaci se zdokonalenou technikou popouštění je činí silnějšími, robustnějšími a tužšími.

Řada Blue Line je výsledkem více než 30 let vývoje, testování a výroby lišt pro profesionální harvestorovou technologii. Vlastnosti materiálu Blue Line snižují vibrace, což zvyšuje účinnost a zajišťuje rovnější řezy. Dále snižuje opotřebení a zajišťuje delší životnost.

Vodicí lišta Iggesund

Vodicí lišta .404″ pro harvestory

Harvestorové lišty Blue Line Iggesund Forest mají ozubené vodicí kolečko se speciálními kalenými podložkami pro optimální výkon. Většina našich lišt je k dispozici s 10 mm a 15 mm koncovou drážkou a s šířkou drážky 1,6 a 2,0 mm.

Vodicí lišta 3/4″ pro harvestory

Horní část lišty je vyměnitelná a přední ozubené kolo má speciálně tvrzené podložky, které podporují a chrání ložisko. Máme široký sortiment, který se hodí pro většinu modelů strojů dostupných na trhu, a dobré příležitosti k vývoji nových modelů na základě potřeb zákazníků.

Vodicí lišta .404″ pro ošetření pařezů

Naše vodicí lišty pro ošetření pařezů jsou plné s 10 nebo 15 mm drážkou k dispozici pro řetězy 1,6 nebo 2,0 mm. Postřikovací lišty Iggesund Forest jsou oboustranné, což znamená, že obě strany lišty lze použít k postřiku na pařez.