Sázecí hlavice Bracke

Hlavice Bracke P12.a je určena pro sušší oblasti, kde se vysazují sazenice po odhrnutí svrchní vrstvy humusu do mírné prohlubně.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace.

Obchodní zástupce

Petr Šereda
  • +420 724 323 326
  • sereda@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
P12.a je vybavena novým a zároveň větším, sadbovým karuselem.

Sázecí hlavice Bracke P12.a

Hlavice Bracke P12.a je určena pro sušší oblasti, kde se vysazují sazenice po odhrnutí svrchní vrstvy humusu do mírné prohlubně. Tento způsob zajistí více vláhy pro sazenici a zároveň i vyšší šanci přežití.

Zavlažování a hnojení

K dispozici jsou integrované systémy pro zavlažování a hnojení jako volitelné vybavení pro Bracke P12. Zavlažování lze dosáhnout buď vodním gelem nebo vodou skrz sázecí trubici. Hnojení je provedeno pomocí granulovaného
hnojiva přes dvě trubice umístěné na každé
straně trubice na výsadbu. 

Funkce

Bracke P12.a vytváří pří výsadbě díru ve spodní části. Tento prostor vytváří speciálně navržená noha. Sazenice je umístěna na dně díry, a pokud je P12.a dodatečně vybavena systémem pro hnojení, uvolňuje se granulované hnojivo současně dvěma samostatnými trubkami. Během výsadby je zavlažování dosaženo buď použitím vodního gelu nebo vodou podávanou kolem sazenice. Pro dosažení dobrého podkladu výsadby musí být půda uvolněna pomocí rypadla, které odkryje zeminu.

Řídicí systém

Všechny funkce jsou ovládány z kabiny řidiče pomocí počítače. Operátor dostává takové informace jako režim sázení, počet zasazených sazenic, spotřeba vody atd. přes displej v kabině. Hloubka výsadby, zhutnění a další proměnné jsou snadno nastavitelné přes displej.

Řídicí systém ukládá provozní data jako  například: počet vysazených sazenic, pracovní doba a produkci za hodinu. Displej také obsahuje diagnostické nástroje, jako je seznam poruch a jejich následné odstraňování.

Odkaz na stránky výrobce.