Vyvážecí traktory ROTTNE

Vývoj strojů ROTTNE probíhá průběžně a již dnes se v nich aplikují nejnovější technologie, aby se splnily zítřejší nároky zákazníků na rostoucí produktivitu a rentabilitu stroje. Nabízíme vám portfólio vyvážecích traktorů vyrobených ve Švédsku v té nejvyšší kvalitě, know how, flexibilitě, jednoduchosti a s vysokou úrovní servisu.

Vyvážecí traktory ROTTNE

Vyvážecí traktory značky ROTTNE, od niverzální F10D až po výkonnou F20D, splňují všechny potřeby trhu od první probírky až po mýtní těžby. S uvedením stroje Rottne Blondin v roce 1968, který je i nadále významnou značkou v průmyslu, jsme naše vyvážecí traktory vyváželi do mnoha koutů světa. Stabilita a síla jsou společnými vlastnostmi pro všechny naše vyvážecí traktory.

Vyvážecí traktor ROTTNE F10D

Vyvážecí traktor ideální pro práci v probírkových porostech nebo pro lehkou mýtní těžbu
+

Vyvážecí traktor ROTTNE F11D

Flexibilní vyvážecí traktor střední velikosti s nosností 12 tun a bohatou nabídkou příslušenství.
+

Vyvážecí traktor ROTTNE F13D

Vysoce výkonný všestranný vyvážecí traktor jak pro probírky, tak i pro mýtní těžbu s nosností 13 tun.
+

Vyvážecí traktor ROTTNE F15D

Pětihvězdičková technologie, pohodlí a funkčnost. Pro pozdní probírky nebo mýtní těžby.
+

Vyvážecí traktor ROTTNE F18D

Vyvážecí traktor světové úrovně pro mýtní těžbu. Tažná síla 26t. Efektivní transport na dlouhé vzdálenosti.
+

Vyvážecí traktor ROTTNE F20D

Vyvážecí traktor ROTTNE F20D je stroj robustní konstrukce pro transport dříví na dlouhé vzdálenosti.
+

PROGRAM VYVÁŽECÍCH TRAKTORŮ ROTTNE
SE NEUSTÁLE ROZVÍJÍ

Rozvoj produktu probíhá neustále a s těmi nejnovějšími technologiemi splňujeme požadavky na zvýšení produktivity a výnosnosti. Neméně se zaměřujeme také na pracovní prostředí operátora. Prostorné kabiny s dobrým výhledem zajišťují perfektní pracovní prostředí. Vnitřek kabiny je tím pádem tichý, ve skutečnost tišší než uvnitř nového osobního automobilu. Díky systému odpružení kabiny Comfort Line jsme Vám takto zajistili luxus první třídy!

PROSTORNÁ A POHODLNÁ KABINA

Prostorná a pohodlná kabina má moderní design a operátor sedí vskutku uprostřed všeho. Velká skla a nízká palubní deska poskytují velmi dobrý výhled jak v bezprostřední blízkosti, tak nahoru. Kabina je vybavená řadou úložných prostor a vyhřívanou přihrádkou pro uložení potravin. Klimatizační jednotka s filtrem na čerstvý i recirkulační vzduch má velkou kapacitu ventilátoru.

COMFORT LINE – ORIGINÁL MEZI TLUMICÍMI SYSTÉMY KABIN

Jedinečný systém utěsnění kabiny Comfort Line redukuje rány a nárazy a umožňuje tak znatelně jemnější práci s hydraulickou rukou a řízení v terénu. Od uvedení na trh v r. 2007 vývoj Comfort Line pokračoval mimo jiné zlepšením software, robustnější konstrukcí a přesnějším polohováním.