Harvestor ROTTNE H21D

Harvestor ROTTNE H21D disponuje 8kolovým podvozkem a byl navržen pro efektivní finální mýtní těžbu.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
Velký výkon, malá spotřeba
prednosti
Silná hydraulická ruka RK250
prednosti
Úřez hlavice až 81 cm

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Petr Šereda
  • +420 724 323 326
  • sereda@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
Silný harvestor pro mýtní těžbu

HARVESTOR ROTTNE H21D

Harvestor ROTTNE H21D byl navržen pro efektivní finální mýtní těžbu. Robustní harvestor s vysokou stabilitou disponuje velkým zdrojem energie a dostatečně dimenzovanou kácecí hlavicí. ROTTNE H21D dokáže splnit veškeré nároky těžké mýtní těžby.

Mýtní harvestor ROTTNE H21D

disponuje šesti nebo osmikolovým podvozkem a dieselovým motorem splňujícím emisní normu Euro 4 (FT4). Je vybaven novou hydrostatickou převodovkou s vyšší tažnou silou. Všechny pracovní prvky (např. podvozek, 2 hydraulická čerpadla pro hydraulický systém, hydraulická ruka a harvestorová hlavice) byly zkonstruovány tak, aby vydržely podávat neustále stejný výkon. Další novinkou H21D je nový řídicí a měřicí systém DASA Forester, který je vylepšen a doplněn o nové standardy StanForD 2010.

Extrémně silná ruka

Hydraulická ruka RK250 s dosahem až 11 m je umístěna přímo nad přední bogie nápravou, aby poskytovala harvestoru optimální stabilitu, která je nezbytná při používání velké harvestorové hlavice v plném rozsahu.

Harvestor ROTTNE H21D
PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ PRO VÝBĚR HARVESTORU OD FIRMY ROTTNE

PROČ SI ZVOLIT HARVESTOR ROTTNE?

Váš stroj je zároveň Vaším pracovním prostředím. Našimi hlavními prioritami jsou operátorův komfort a bezpečnost. Jako příklady uveďme prostornou kabinu s velkými okny poskytující velmi dobrý výhled a přehled o všem, polohování kabiny Comfort Line či efektivní klimatizaci ACC.
Rentabilita a optimalizace ziskovosti stroje jsou vždy zahrnuty do našich myšlenek pro vývoj - uvádíme několik příkladů: snížení prostojů díky dobré dostupnosti při údržbě a prodlouženým intervalům údržby; nízká spotřeba paliva s palivově úspornými motory a vylepšené hydraulice; rychlé a vysoce produktivní kácecí hlavice; stejně jako konstrukce rámu a transmise, které mají velmi dobrou přístupnost.
Vysoká produktivita se správným strojem na správném místě. Náš harvestorový program Vám umožňuje si vybrat od malého probírkového stroje až po stroj v mýtních těžbách se stromy velkých dimenzí. Všechny naše stroje staví na našich ryzích dovednostech v oblasti lesní těžby v kombinaci s dlouhodobým kontaktem s Vámi a vašimi kolegy.
Les a příroda jsou důležitými zdroji, za něž neseme všichni společnou zodpovědnost. Naše stroje používají vysoce efektivní spalovací motory, oleje šetrné k životnímu prostředí, vakuová čerpadla pro minimalizaci úniku kapalin při výměně hadic, osmikolové harvestory s nízkým měrným tlakem na půdu a výběrem materiálů s ohledem na životní prostředí.
Dobrý stroj je stejně tak dobrý jako poprodejní servis, který nabízíme. Naše široce rozvětvená servisní síť prodejců a poskytovatelů služeb Vám poskytuje dobré zabezpečení. Dobře vyškolení technici, rychlá dodání náhradních dílů a náhradní díly Rottne Xparts a Vašemu stroji poskytují takové zabezpečení, jaké jste si vždy přáli.