Oleje a filtry

Osvědčená kvalita originálních dílů John Deere

Olejové filtry John Deere

Ne všechny filtry mají stejné vlastnosti a parametry. Originální filtry John Deere splňují specifické požadavky kladené na filtry do lesních strojů. Všimněte si rozdílů mezi běžnými filtry a originálními filtry John Deere:
  • Originální filtr s těsnícím kroužkem a obtokovým ventilem zajistí prvotřídní filtraci.
  • Originální filtry John Deere jsou opatřeny pružinou s požadovanými vlastnostmi.
  • Kvalitní filtrační papír filtrů John Deere vyniká vysokou hustotou, díky které je nulová i světelná propustnost.
  • Filtry John Deere jsou z vysoce kvalitního materiálu.. Papír je lisován o 150 % větším tlakem. To zajišťuje silné zvrásnění povrchu a tím i rovnoměrnou filtraci.

OLEJE Q8

Olejový program pro harvestory, vyvážecí traktory a lesní kolové traktory.

Hydraulické oleje Q8 Oil
Vysoká kvalita produktů Q8 Oils je založena na vlastním jedinečném kuvajtském základovém oleji. Tento olej se vyznačuje světlou barvou, čistotou a mimořádně stabilní kvalitou. Hydraulický oleje Q8 Holbein NWG 46 na bázi syntetických esterů. Je určený obzvláště pro stroje ve stavebnictví a lesnictví a všechny hydrostatické systémy, u kterých je požadována rychlá biologická rozložitelnost hydraulického oleje.

Motorové oleje Q8 Oils
V naší nabídce naleznete kvalitní motorové oleje. Motorový olej Q8 T 800 10W-40 je částečně syntetický lehkoběžný motorový olej pro smíšený vozový park s naftovými a benzínovými motory. Určený pro prodloužené intervaly výměny oleje (SHPD) a velmi vysoké zatížení, pro motory EURO 3 a EURO 4. Vhodný i pro stavební stroje.

Univerzální traktorové oleje
Q8 Oils Traktorový olej Q8T 1000 D 10W-30 je multifunkční traktorový olej (STOU) vysoké kvality pro motory, převodovky, hydraulické systémy a mokré brzdy a spojky zemědělských, lesních a stavebních strojů.