REPAROSERVIS TEAM

Vedení společnosti

Miroslav Klásek

Miroslav Klásek

jednatel společnosti
+420 602 210 844 klasek@lesni-technika.cz

Ing. Zbyněk Hübl

hlavní ekonom
+420 602 773 934 hubl@lesni-technika.cz
Ing. Jitka Hájková

Ing. Jitka Hájková

hlavní účetní
+420 724 328 203 hajkova@lesni-technika.cz

Bc. Tereza Malá

junior účetní
mala@lesni-technika.cz
Jana Ježová

Jana Ježová

asistentka jednatele
+420 602 357 741 jezova@lesni-technika.cz

Obchodní oddělení

Petr Šereda

obchod ROTTNE
+420 724 323 326 sereda@lesni-technika.cz

Tomáš Klásek

obchod KAPSEN
+420 602 575 809 klasekt@lesni-technika.cz
+420 722 972 906 stone@lesni-technika.cz

Daniel Olah

obchod ALBACH a EQUUS
+420 722 466 838 olah@lesni-technika.cz

Marcela Lisacová

asistentka obchodu
+420 720 943 283 lisacova@lesni-technika.cz

Náhradní díly

Michal Kostka

náhradní díly Praha
+420 602 557 452 kostkam@lesni-technika.cz

Ondřej Kratochvíl

náhradní díly Praha
+420 602 380 614 kratochvil@lesni-technika.cz

Marek Soukup

náhradní díly Praha
+420 720 035 595 soukup@lesni-technika.cz

Vlaďka Vosátková

náhradní díly Kaplice
+420 380 311 020 vosatkova@lesni-technika.cz

MOBILNÍ SERVIS

Václav Kostka

Václav Kostka

vedoucí mobilního servisu
+420 602 324 939 kostka@lesni-technika.cz
Jaroslav Rubeš

Jaroslav Rubeš

mobilní servis
+420 602 617 084 rubes@lesni-technika.cz
Luděk Chytil

Luděk Chytil

mobilní servis
+420 602 222 378 chytil@lesni-technika.cz
Lukáš Šíma

Lukáš Šíma

mobilní servis
+420 702 043 476 sima@lesni-technika.cz

Zdeněk Kužel

mobilní servis
+420 724 328 643 kuzel@lesni-technika.cz
Jaroslav Gottstein

Jaroslav Gottstein

mobilní servis
+420 725 897 082 gottstein@lesni-technika.cz
Lukáš Hovorka

Lukáš Hovorka

mobilní servis
+420 728 396 355 hovorkal@lesni-technika.cz
Tomáš Kostka

Tomáš Kostka

mobilní servis
+420 722 445 435 kostka@lesni-technika.cz
Michal Ivan

Michal Ivan

mobilní servis
+421 911 834 843 ivan@lesni-technika.cz
Kontakt

Václav Franěk

mobilní servis
franek@lesni-technika.cz

Pavla Rákosníková

asistentka servisu
+420 720 965 547 rakosnikovap@lesni-technika.cz
Kontakt

Martin Gombár

mobilní servis
gombar@lesni-technika.cz

Dílna a servisní středisko Kaplice

Kontakt

Marek Bürger

vedoucí střediska Kaplice
+420 602 235 182 burger@lesni-technika.cz
Ilona Bohunova

Bc. Ilona Bohunová

asistentka vedoucího
+420 702 220 803 bohunova@lesni-technika.cz
Zbyněk Kučera

Zbyněk Kučera

vedoucí výroby Kaplice
+420 727 969 081 kucera@lesni-technika.cz
+420 724 064 116
Pavel Kubinec

Pavel Kubinec

výroba Kapsen
Kontakt

Ota Štoll

mechanik
Kontakt

Luboš Janíček

výroba Kapsen
Kontakt

Pavel Loula

výroba Kapsen