Kolopásy Olofsfors

Kolopásy značky Olofsfors najdou široké použití na různých typech pneumatik. Široký výběr ze sortimentu kolopásů pro použití na různých strojích a typech půd. Díky kvalitě švédského výrobce snížíte náklady na provoz, snížíte riziko poruch strojů a poškození pneumatik, zmenší se i dopad na životní prostředí.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace.
Kolopásy značky Olofsfors najdou široké použití na různých typech pneumatik.

Kolopásy OLOFSFORS

Široký výběr ze sortimentu kolopásů pro použití na různých strojích a typech půd. Díky kvalitě švédského výrobce snížíte náklady na provoz, snížíte riziko poruch strojů a poškození pneumatik, zmenší se i dopad na životní prostředí.
Kolopásy Olfsfors EX

EX™

Kolopásy, které Vašemu stroji pomohou pracovat i ve velmi strmém terénu. Konstrukce příčníku poskytuje extrémně dobrou přilnavost v hlubokém sněhu, strmých svazích a kamenitém terénu.

OF™

Kolopásy do těžkého terénu (kopce, sníh, kamení, bláto), tyto kolopásy vás vezmou tam, kam budete chtít.

EVO™

Kolopásy májí vynikající trakci a ochranu pneumatiky, stejně jako design příčného nosníku, který poskytuje velmi dobré čisticí vlastnosti.

KovaX™

KovaX™ jsou univerzální kolopásy pro všechny lesní stroje a jsou vhodné pro celoroční použití. Příčný nosník byl navržen tak, aby minimalizoval narušení půdy.

Combination

Kolopásy s různými příčníky na stejné dráze. Modré kruhy nahoře znázorňují aplikace využívající kombinaci EVO™ a Baltic™.

Kombinace příčníků EVO™ a Baltic™ spojuje trakci a flotaci. Výborné kolopásy pro rašeliniště a měkké terény. 

U™

Kolopásy U™ dostaly své jméno podle svých příčníků s komponenty ve tvaru U. Díky tomu je kolopás U™ optimální pro použití v mokrém a měkkém terénu.

Baltic™

Kolopásy pro mokrý a měkký terén. Dobrá volba pro případy, kdy pracujete v oblastech, kde je potřeba být šetrný k půdě a kořenům.