Harvestorové pneumatiky Alliance

Výborná kvalita těchto pneumatik konkuruje nejlepším světovým značkám a odpovídá nejnáročnějším požadavkům při práci v těžkých podmínkách.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace ke stažení.
Pneumatiky pro harvestory a vyvážecí traktory

Lesnické pneumatiky ALLIANCE

Bláto, sníh, pařezy, kameny a tisíce dalších nebezpečí představují pro pneumatiky vašeho stroje každodenní obtíže, proto jsou lesnické pneumatiky navrženy a vyrobeny tak, aby byly co nejodolnější a poskytovaly co nejlepší trakci. Na druhé straně musí splňovat podmínky.

Forestry 331

Diagonální lesní pneumatika Alliance 331 Flotation je kromě standardních aplikací, jako jsou kolová rypadla, nakladače a sklápěče pracující v náročných terénech, vyvinuta především pro použití v moderních lesních harvestorech a vyvážecích traktorech.

Pneumatiku lze také použít pro provoz v zemědělství, zejména na těžkých a abrazivních površích. Je navržen s vysokou trakcí a nízkými prokluzovými schopnostmi pro lepší spotřebu paliva. Obrovský objem pneumatiky přispívá k nízkému zhutnění půdy a lepšímu jízdnímu komfortu v lesnictví a zemědělství. Hlavními konstrukčními charakteristikami této pneumatiky jsou pevný nylonový plášť a ocelové pásy, vysoký podběh běhounu, silné a silné bočnice. To vše slibuje dlouhou životnost pneumatik v náročných pracovních podmínkách v lesích i bezproblémovou práci na poli.

Forestar 342

Tato pneumatika má specifický, velký a pevný dezén umožňující dlouhou životnost běhounu, vynikající trakci, přilnavost a spolehlivost při práci na svazích. Dezén běhounu je zpevněn malými výstupky umístěnými na ramenou. Tyto výstupky chrání ramena před bočním poškozením způsobeným kameny a větvemi.

Pneumatika je vyztužena ocelí pod běhounem, aby se zabránilo propíchnutí během lesnických prací. Speciální směs použitá ve struktuře bočnice pneumatiky umožňuje vysokou stabilitu lesních traktorů při velkých úhlech náklonu. Speciální pryžové směsi použité pro běhoun a bočnici poskytují dlouhou a účinnou ochranu před odštípnutím a odřezáváním, které jsou hlavními problémy v lesnických provozech.