Drapáky SUPERGRIP

Verze SuperGrip je k našemu velkému potěšení nejpoužívanějším drapákem mezi světovými dodavateli strojů.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická dokumentace ke stažení.

DRAPÁKY HULTDINS

Lesnické drapáky Hultdins SG jsou standardem pro vyvážecí traktory a nákladní vozy. Jsou rozděleny do tří sérií drapáků, aby vyhovovaly různým požadavkům trhu po celém světě. Společné pro všechny je však to, že jsou navrženy tak, aby zvýšily vaši produktivitu při manipulaci se dřevem, s vysokou pevností konstrukce a kvalitními komponenty.
SuperGrip STD

Tento drapák je lehký, ale extrémně výkonný drapák pro pravidelnou přepravu. Je nejvhodnější pro probírku, ale lze ji použít i pro lehčí mýtní těžbu. Toto je model, který vyrábíme nejčastěji, a tvoří základ naší řady SuperGrip. Jak jeho název napovídá, SuperGrip Standard se stal v tomto odvětví standardem – ideální drapák na dřevo.

SuperGrip-S

Verze S je vyztužený drapák na dřevo, který zvládne i ty nejnáročnější spediční práce. Je také ideální pro montáž na bagr. Při navrhování SuperGrip-S jsme začlenili všechny naše znalosti o odolnosti a robustnosti, abychom dodavatelům, kteří hledají robustní drapák, poskytli přesně to, co potřebují. Stejně jako ostatní drapáky SuperGrip se SuperGrip-S používá v lesích po celém světě. 

SuperGrip-R

Tato verze drapáku je ze stejného rámu jako zbytek řady SuperGrip, ale má silně vyztužená ramena z klestu speciálně navržená pro převážení klestu, lesních zbytků a zbytků stromů – dokonce i pařezů. Ramena nemají žádné nože, ale extra výztuhu pro zvládnutí nejnáročnějšího předávání. Pod linií výložníku je pevná výztužná deska spojující násady, aby se zabránilo jejich ohnutí z tvaru.

SuperGrip-RS

Drapák je manuálně extra zesílený S-model, něco, co ve skutečnosti není nutné. Přesto jsme to dokázali, možná proto, že můžeme…

SuperGrip II STD

O něco lehčí S-model s o něco modernějším designem a mnohem menším navařováním rámu. Na počátku 21. století jsme cítili, že je čas dále vyvinout řadu SuperGrip a uvedli jsme na trh SuperGrip II.

SuperGrip II STD je standardní drapák pro běžné spedice. Jeho geometrie a síla uchopení jsou stejné jako u řady SuperGrip, ale SuperGrip II std má o něco silnější rám než jeho kolegové SuperGrip STD.

SuperGrip II-S

SuperGrip II-S je nejsilnější drapák ze série SuperGrip II, jeho využití je pro těžší přepravu nebo bagr pro lehčí práce.

S drapákem SuperGrip II-S máme pocit, že jsme dosáhli dobré rovnováhy mezi silou a hmotností. Je lehčí než SuperGrip -S, ale stále pevnější než standardní drapák.

SuperGrip II-R

Drapák SuperGrip II-R je určen pro stroje, které pracují pro těžbu lesních zbytků. Vlastnosti SuperGrip II-R jsou v podstatě stejné jako u zbytku řady SuperGrip II, i když jsme tento model vyvinuli se zvláštním zaměřením na převoz klestu a zbytků stromů. 

SuperGrip II-A

Řada drapáků II-A  je jedinečná nejen pro náš sortiment, ale také pro celý trh. Ramena s asymetricky nakloněnými noži dělají z A-drapáků inovaci, která zjednodušuje manipulaci s dřevem novým způsobem