Speciální lesní traktory

Speciální stroje určené pro přibližování kmenů v celých délkách.

Speciální lesní kolové traktory

Speciální lesní kolové traktory, známé také jako skiddery, se vyznačují svojí robustností a spolehlivostí. Jsou to stroje s jednoduchou obsluhou a velkou výkonností.

Lesní traktor EQUUS 175N UN

EQUUS 175N UN je verzí 175N BH s přidanou hydraulickou rukou EQUUS 120 s drapákem o velikosti 0,35 m a možností osazení klembanku s automatickým…
+

Lesní traktor EQUUS175N BH

Robustnější provedení lesního traktoru EQUUS 175N BH s přední radlicí, zadním štítem a navijákem nabízí komfortnější řešení pro přibližování kmenů v celých délkách.
+

Speciální lesní traktor Equus 175N 6WDC

První 6kolový model našich traktorů EQUUS Vám nabízí kombinované využití. Ke stroji si můžete pořídit i harvestorovou hlavici, tím pádem můžete kácet a zpracovat stromy…
+

Lesní traktor EQUUS175N UH

EQUUS 175N UH je speciální lesní traktor vybavený hydraulickou rukou EQUUS 120 a harvestorovou hlavicí značky SP nebo NISULA.
+

Speciální lesní traktor Welte W130

4 válcový model W130 je kompaktní, výkonný a víceúčelový stroj, který disponuje klembankem, hydraulickou rukou a navijákem.
+

Speciální lesní traktor Welte W190

4válcový model W190K/M disponuje klembankem, odnímatelnými klanicemi, navijákem, přední dorazovou klecí a hydraulickou rukou.
+

Speciální lesní traktory Welte W210

6válcový model W210 disponuje motorem Deutz, klembankem, navijákem, přední dorazovou mříží, odnímatelnými klanicemi a hydraulickou rukou.
+

Speciální lesní traktor Welte W230

6válcový model W230 disponuje silným motorem Deutz splňujicí emisní normu Tier 5, klembankem, navijákem, a hydraulickou rukou.
+