Skidder pneumatiky NOKIAN

Skiddery pro celokmenovou metodu těžby dřeva vyžadují pneumatiky, které mají vysokou trakci a vysokou ochranu proti poškození pneumatiky.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace ke stažení.
Pneumatiky pro SKIDDERY

LESNICKÉ PNEUMATIKY NOKIAN

Skiddery pro celokmenovou metodu těžby dřeva vyžadují pneumatiky, které mají vysokou trakci a vysokou ochranu proti poškození pneumatiky. Ve společnosti Nokian Tyres využili svých 30 let zkušeností a vytvořili jedny z těch nejodolnějších a nejchytřejších pneumatik pro vyvážecí stroje.
NOKIAN LOGGER KING LS-2

Nokian Logger King LS-2 má více než dostatek pryže a oceli pro minimalizaci rizika propíchnutí při nejtěžším lesním použití. Hluboký, agresivní a robustní design oka poskytuje extrémní odolnost a výkon.

  • Jasná volba pneumatiky pro skiddery.
  • Určeno pro nejtěžší teréní podmínky a velké zatížení.
NOKIAN FOREST KING TRS LS-2

Nokian Forest King TRS LS-2 je trakční pneumatika pro lesní stroje se silnou trakční silou. Odolná speciální pryžová směs a účinné ocelové zpevnění z ní činí vynikající pneumatiku pro vyvážečky. Dezén běhounu s otevřeným středem se dobře čistí.

  • Vysoká únosnost.
  • Obzvlášť vyztužené boky pneumatiky.
NOKIAN TR FOREST

Nokian TR Forest je speciální pneumatika pro všestranné lesnické použití na zemědělských traktorech. Je spolehlivý při použití díky běhounové pryžové směsi určené zejména pro lesnické použití. Pneumatika Nokian TR Forest má robustní, vyzkoušenou a testovanou strukturu zkreslení.

  • Dobře čisticí design běhounu.
  • Spolehlivé používání.