Vyvážecí traktor ROTTNE F15D

Pětihvězdičková technologie, pohodlí a funkčnost. Pro pozdní probírky nebo mýtní těžby.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
VŠESTRANNÝ STROJ
prednosti
NOSNOST 14 TUN
prednosti
Kabina Comfort LIne

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Petr Šereda
  • +420 724 323 326
  • sereda@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
Pětihvězdičková technologie, pohodlí a funkčnost. Pro pozdní probírky nebo mýtní těžby.

Vyvážecí traktor ROTTNE F15D

Vyvážecí traktor ROTTNE F15D je vhodný pro nasazení do porostu pozdní probírky nebo mýtní těžby, což vytváří podmínky pro optimální rentabilitu tohoto stroje.

Silný motor s nízkou spotřebou splňuje současné přísnější emisní normy Euro 4 (FT4). Ventilátor chladicího systému je poháněn samostatným hydraulickým motorem – tím je teplota systému regulována nezávisle na výkonu motoru. Větrák v pravidelných intervalech automaticky přepne na zpětný chod, aby došlo k profouknutí chladiče. Pohodlná kabina se systémem COMFORT LINE poskytuje operátorovi komfortní pracovní podmínky.

Vyvážecí traktor ROTTNE F15Dnahrazuje velice oblíbený vyvážecí traktor ROTTNE SOLID 14 a disponuje stejnou nosností 14 tun. Oproti svému předchůdci však má nový motor s vyšším výkonem a novou generaci hydrostatických prvků, které stroji zvyšují tažnou sílu a jízdní vlastnosti při větším nákladu.

Nově vyvinutá kabina charakterizována moderním designem, kde operátor sedí opravdu ve středu dění. Velká okna a nízko posazený nástrojový panel poskytuje ničím nerušený výhled na nejbližší okolí i směrem nahoru.Výška kabiny umožňuje stání dospělé osoby, je prostorná a dobře zvukově odizolovaná. Poskytuje velké množství úložných prostorů i přihrádku pro ohřev jídla.

PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ PRO VÝBĚR VYVÁŽECÍHO TRAKTORU OD FIRMY ROTTNE

PROČ SI ZVOLIT VYVÁŽECÍ TRAKTOR ROTTNE?

Váš stroj je zároveň Vaším pracovním prostředím. Našimi hlavními prioritami jsou operátorův komfort a bezpečnost. Jako příklady uveďme prostornou kabinu s velkými okny poskytující velmi dobrý výhled a přehled o všem, polohování kabiny Comfort Line či efektivní klimatizaci ACC.
Rentabilita a optimalizace ziskovosti stroje jsou vždy zahrnuty do našich myšlenek pro vývoj - uvádíme několik příkladů: snížení prostojů díky dobré dostupnosti při údržbě a prodlouženým intervalům údržby; nízká spotřeba paliva s palivově úspornými motory a vylepšené hydraulice; rychlé a vysoce produktivní kácecí hlavice; stejně jako konstrukce rámu a transmise, které mají velmi dobrou přístupnost.
Vysoká produktivita se správným strojem na správném místě. Náš harvestorový program Vám umožňuje si vybrat od malého probírkového stroje až po stroj v mýtních těžbách se stromy velkých dimenzí. Všechny naše stroje staví na našich ryzích dovednostech v oblasti lesní těžby v kombinaci s dlouhodobým kontaktem s Vámi a vašimi kolegy.
Les a příroda jsou důležitými zdroji, za něž neseme všichni společnou zodpovědnost. Naše stroje používají vysoce efektivní spalovací motory, oleje šetrné k životnímu prostředí, vakuová čerpadla pro minimalizaci úniku kapalin při výměně hadic, osmikolové vyvážecí traktory s nízkým měrným tlakem na půdu a výběrem materiálů s ohledem na životní prostředí.
Dobrý stroj je stejně tak dobrý jako poprodejní servis, který nabízíme. Naše široce rozvětvená servisní síť prodejců a poskytovatelů služeb Vám poskytuje dobré zabezpečení. Dobře vyškolení technici, rychlá dodání náhradních dílů a náhradní díly Rottne Xparts a Vašemu stroji poskytují takové zabezpečení, jaké jste si vždy přáli.