Career

NABÍDKA PRACOVNÍCH POZIC

Úkolem vedoucího úseku skladu je především řídit, organizovat a kontrolovat práci podřízených zaměstnanců v rámci nákupu a prodeje náhradních dílů. Od vedoucího úseku skladu očekáváme případné zastoupení kolegů v jejich činnosti.

Pracovní náplň:

• plánování, organizace a kontrola práce jednotlivých pracovníků

• školení a podpora zaměstnanců při zapracování

• nákup náhradních dílů a komunikace s dodavateli

• zajištění a odpovědnost za chod skladu, příjem zboží, skladování

• ověřování dodržování pracovních postupů

• zodpovědnost za dodržování BOZP, PO a interních předpisů

Požadujeme:

• znalost anglického jazyka

• minimálně SŠ vzdělání

• praxi z oblasti skladování a expedice zboží

• předchozí zkušenost vedoucí pozice a vedení týmu

• technická zdatnost ve vztahu k sortimentu je výhodou

• komunikační dovednosti a organizační schopnosti

• zodpovědnost, přesnost, spolehlivost a samostatnost

• znalost problematiky ve skladovém hospodářství

• uživatelská znalost PC

• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• odpovídající finanční ohodnocení

• zázemí rostoucí stabilní české společnosti

• pracovní smlouvu na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce

• bonusy za dobré nápady a doporučení nového kolegy

• práce na plný úvazek

• příspěvky na stravování

• dlouhodobé zaměstnání

• dobrý a zkušený pracovní kolektiv

Průvodní dopisy společně se životopisy zasílejte na lisacova@lesni-technika.cz

• opravy lesní techniky, harvestorů, vyvážecích souprav a ostatních strojů v terénu i v dílně v Kaplici
• mobilní servis a opravy lesní techniky v terénu (celá ČR)
• školení obsluhy strojů, technická podpora
• specifikace náhradních dílů

Požadujeme:

• vzdělání technického zaměření
• manuální zručnost
• dobré komunikační schopnosti
• schopnost pracovat samostatně
• ochota pracovat v terénu - cestovat
• řidičský průkaz, min sk. „B“

Nabízíme:

• nástup možný ihned
• práce na plný úvazek (HPP)
• technickou podporu
• odborné školení