Speciální lesní traktory

Lesní kolové traktory EQUUS 175 se vyznačují svojí robustností, spolehlivostí a šetrností. Stroj s jednoduchou obsluhou, který splní současná náročná kritéria. Je vybavený nejmodernějším hydrostatickým řízením s perfektně zvládnutým chlazením.

Speciální lesní kolové traktory EQUUS

Stroje EQUUS umožňují kombinovat výkonnou práci v lese s přesunem po veřejné komunikaci rychlostí až 40 km/h do vzdálenosti až 100 km. Nízké těžiště stroje ho předurčuje pro práci v nejnáročnějších terénech. K danému modelu nabízíme bohatou výbavu. Váha traktoru je od 8 500 kg.

Speciální lesní traktor Equus 175N UN

EQUUS 175N UN je verzí 175N BH s přidanou hydraulickou rukou EQUUS 120 s drapákem o velikosti 0,35 m a možností osazení klembanku s automatickým…
+

Speciální lesní traktor Equus 175N BH

Robustnější provedení lesního traktoru EQUUS 175N BH s přední radlicí, zadním štítem a navijákem nabízí komfortnější řešení pro přibližování kmenů v celých délkách.
+

Speciální lesní traktor Equus 175N 6WDC

První 6kolový model našich traktorů EQUUS Vám nabízí kombinované využití. Ke stroji si můžete pořídit i harvestorovou hlavici, tím pádem můžete kácet a zpracovat stromy…
+

Speciální lesní traktor Equus 175N UH

EQUUS 175N UH je speciální lesní traktor vybavený hydraulickou rukou EQUUS 120 a harvestorovou hlavicí značky SP nebo NISULA.
+