Vyvážecí traktor ROTTNE F20D

Vyvážecí traktor ROTTNE F20D je stroj robustní konstrukce pro transport dříví na dlouhé vzdálenosti.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
Nosnost 20 tun
prednosti
Rozšiřitelná ložná plocha
prednosti
Kabina Comfort LIne

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Petr Šereda
  • +420 724 323 326
  • sereda@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
Vyvážecí traktor robustní konstrukce pro transport dříví na dlouhé vzdálenosti.

Vyvážecí traktor ROTTNE F20D

ROTTNE F20D je velký vyvážecí traktor s nosností 20 000 kg určený pro přepravu dřeva na dlouhé vzdálenosti. Vyvážený podvozek s velkými širokými koly poskytuje vynikající nosnost a hladký chod stroje.

Vyvážecí traktor ROTTNE F20D má k dispozici nastavitelný prostor pro náklad – Wide Load a Wide Load XL. Varianta Wide Load přináší nastavitelnou šířku ložné plochy pomocí mechanicky nastavitelných klanic a hydraulicky nastavitelné čelo. Varianta Wide Load XL navíc hydraulicky nastavitelnou výšku sloupků klanic.

ROTTNE F20D může být na přání zákazníka vybaven i rozšířenou ložnou plochou – Wide Load nebo Wide Load XL.

Varianta Wide Load přináší nastavitelnou šířku ložné plochy pomocí mechanicky nastavitelných klanic a hydraulicky nastavitelné čelo. Varianta Wide Load XL navíc hydraulicky nastavitelnou výšku sloupků klanic. Váha nákladu je tak optimálně rozložena do šířky, místo do výšky, což zajišťuje bezpečnou stabilitu stroje. Wide Load XL nabízí hladší, rychlejší a jednodušší ovládání během nakládky a vykládky

Vyvážecí traktor ROTTNE F20
PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ PRO VÝBĚR VYVÁŽECÍHO TRAKTORU OD FIRMY ROTTNE

PROČ SI ZVOLIT VYVÁŽECÍ TRAKTOR ROTTNE?

Váš stroj je zároveň Vaším pracovním prostředím. Našimi hlavními prioritami jsou operátorův komfort a bezpečnost. Jako příklady uveďme prostornou kabinu s velkými okny poskytující velmi dobrý výhled a přehled o všem, polohování kabiny Comfort Line či efektivní klimatizaci ACC.
Rentabilita a optimalizace ziskovosti stroje jsou vždy zahrnuty do našich myšlenek pro vývoj - uvádíme několik příkladů: snížení prostojů díky dobré dostupnosti při údržbě a prodlouženým intervalům údržby; nízká spotřeba paliva s palivově úspornými motory a vylepšené hydraulice; rychlé a vysoce produktivní kácecí hlavice; stejně jako konstrukce rámu a transmise, které mají velmi dobrou přístupnost.
Vysoká produktivita se správným strojem na správném místě. Náš harvestorový program Vám umožňuje si vybrat od malého probírkového stroje až po stroj v mýtních těžbách se stromy velkých dimenzí. Všechny naše stroje staví na našich ryzích dovednostech v oblasti lesní těžby v kombinaci s dlouhodobým kontaktem s Vámi a vašimi kolegy.
Les a příroda jsou důležitými zdroji, za něž neseme všichni společnou zodpovědnost. Naše stroje používají vysoce efektivní spalovací motory, oleje šetrné k životnímu prostředí, vakuová čerpadla pro minimalizaci úniku kapalin při výměně hadic, osmikolové vyvážecí traktory s nízkým měrným tlakem na půdu a výběrem materiálů s ohledem na životní prostředí.
Dobrý stroj je stejně tak dobrý jako poprodejní servis, který nabízíme. Naše široce rozvětvená servisní síť prodejců a poskytovatelů služeb Vám poskytuje dobré zabezpečení. Dobře vyškolení technici, rychlá dodání náhradních dílů a náhradní díly Rottne Xparts a Vašemu stroji poskytují takové zabezpečení, jaké jste si vždy přáli.