Vyvážecí traktor ROTTNE F18D

Vyvážecí traktor světové úrovně pro mýtní těžbu. Tažná síla 26t. Efektivní transport na dlouhé vzdálenosti.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
Nosnost 20 tun
prednosti
Rozšiřitelná ložná plocha
prednosti
Kabina Comfort LIne

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Petr Šereda
  • +420 724 323 326
  • sereda@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
Vyvážecí traktor světových parametrů pro mýtní těžbu.

Vyvážecí traktor ROTTNE F18D

ROTTNE F18D s nosností 18 tun poskytuje efektivní transport na dlouhé vzdálenosti. Na přání je k dispozici nastavitelný prostor pro náklad. Portálové bogie nápravy s velkými širokými koly zaručují excelentní nosnost a příjemnou i šetrnou jízdu. Přívěs je dostupný ve dvou různých délkách rámu a nákladní oblast má velmi nízko položené těžiště.

Vyvážecí traktor ROTTNE F18Dmá dobře vyváženou hnací jednotku s dieselovým motorem, který dosáhne maximálního krouticího momentu i při nízkých otáčkách (1 000 – 1 500 ot/min). Převod síly je hydrostatický, zajištěn dvěma hydraulickými motory v třírychlostní automatické převodovce, což umožňuje přeřadit rychlostní stupeň i s plným nákladem. S tažnou silou 26 tun není vysoká rychlost problém ani pro plně naložený vyvážecí traktor. Hydraulická ruka RK 160 je navržena přímo pro F18 a disponuje bezkonkurenčním výkonem.

ROTTNE F18Dmůže být na přání zákazníka vybaven i rozšířenou ložnou plochou – Wide Load nebo Wide Load XL.Varianta Wide Load přináší nastavitelnou šířku ložné plochy pomocí mechanicky nastavitelných klanic a hydraulicky nastavitelné čelo. Varianta Wide Load XL navíc hydraulicky nastavitelnou výšku sloupků klanic. Váha nákladu je tak optimálně rozložena do šířky, místo do výšky, což zajišťuje bezpečnou stabilitu stroje. Wide Load XL nabízí hladší, rychlejší a jednodušší ovládání během nakládky a vykládky.

Vyvážecí traktor ROTTNE F20
PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ PRO VÝBĚR VYVÁŽECÍHO TRAKTORU OD FIRMY ROTTNE

PROČ SI ZVOLIT VYVÁŽECÍ TRAKTOR ROTTNE?

Váš stroj je zároveň Vaším pracovním prostředím. Našimi hlavními prioritami jsou operátorův komfort a bezpečnost. Jako příklady uveďme prostornou kabinu s velkými okny poskytující velmi dobrý výhled a přehled o všem, polohování kabiny Comfort Line či efektivní klimatizaci ACC.
Rentabilita a optimalizace ziskovosti stroje jsou vždy zahrnuty do našich myšlenek pro vývoj - uvádíme několik příkladů: snížení prostojů díky dobré dostupnosti při údržbě a prodlouženým intervalům údržby; nízká spotřeba paliva s palivově úspornými motory a vylepšené hydraulice; rychlé a vysoce produktivní kácecí hlavice; stejně jako konstrukce rámu a transmise, které mají velmi dobrou přístupnost.
Vysoká produktivita se správným strojem na správném místě. Náš harvestorový program Vám umožňuje si vybrat od malého probírkového stroje až po stroj v mýtních těžbách se stromy velkých dimenzí. Všechny naše stroje staví na našich ryzích dovednostech v oblasti lesní těžby v kombinaci s dlouhodobým kontaktem s Vámi a vašimi kolegy.
Les a příroda jsou důležitými zdroji, za něž neseme všichni společnou zodpovědnost. Naše stroje používají vysoce efektivní spalovací motory, oleje šetrné k životnímu prostředí, vakuová čerpadla pro minimalizaci úniku kapalin při výměně hadic, osmikolové vyvážecí traktory s nízkým měrným tlakem na půdu a výběrem materiálů s ohledem na životní prostředí.
Dobrý stroj je stejně tak dobrý jako poprodejní servis, který nabízíme. Naše široce rozvětvená servisní síť prodejců a poskytovatelů služeb Vám poskytuje dobré zabezpečení. Dobře vyškolení technici, rychlá dodání náhradních dílů a náhradní díly Rottne Xparts a Vašemu stroji poskytují takové zabezpečení, jaké jste si vždy přáli.