Vyvážecí traktor ROTTNE F13D

Vysoce výkonný všestranný vyvážecí traktor jak pro probírky, tak i pro mýtní těžbu s nosností 13 tun.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
NOSNOST 13 TUN
prednosti
PŘÍVĚS S NATÁČECÍ NÁPRAVOU
prednosti
KABINA COMFORT LINE

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Petr Šereda
  • +420 724 323 326
  • sereda@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
Vysoce výkonný všestranný vyvážecí traktor jak pro probírky, tak i pro mýtní těžbu.

Vyvážecí traktor ROTTNE F13D

ROTTNE F13D má osmikolový podvozek a nosnost 13 tun. Díky hydraulicky ovládané mříži a přední klanici je tento stroj flexibilní v přibližování sortimentů s různou délkou. Hlavní předností tohoto stroje je nákladní přívěs se zadní natáčecí nápravou, která zvyšuje úhel natáčení přívěsu oproti jiným strojům ze 43° na 54°.

Nově vyvinutá kabina charakterizována moderním designem, kde operátor sedí opravdu ve středu dění. Velká okna a nízko posazený nástrojový panel poskytuje ničím nerušený výhled na nejbližší okolí i směrem nahoru.Výška kabiny umožňuje stání dospělé osoby, je prostorná a dobře zvukově odizolovaná. Poskytuje velké množství úložných prostorů i přihrádku pro ohřev jídla.

Díky přívěsu s natáčecí nápravou vzrostl úhel zatáčení stroje ze 43° na 54°, což činí z tohoto stroje střední velikosti všestranný vyvážecí traktor s velkou kapacitou do probírkových i mýtních porostů. Zvýšení úhlu natáčení vede ke snížení vnitřního poloměru zatáčení o cca 1 m.

Vyvážecí traktor ROTTNE F13D
PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ PRO VÝBĚR VYVÁŽECÍHO TRAKTORU OD FIRMY ROTTNE

PROČ SI ZVOLIT VYVÁŽECÍ TRAKTOR ROTTNE?

Váš stroj je zároveň Vaším pracovním prostředím. Našimi hlavními prioritami jsou operátorův komfort a bezpečnost. Jako příklady uveďme prostornou kabinu s velkými okny poskytující velmi dobrý výhled a přehled o všem, polohování kabiny Comfort Line či efektivní klimatizaci ACC.
Rentabilita a optimalizace ziskovosti stroje jsou vždy zahrnuty do našich myšlenek pro vývoj - uvádíme několik příkladů: snížení prostojů díky dobré dostupnosti při údržbě a prodlouženým intervalům údržby; nízká spotřeba paliva s palivově úspornými motory a vylepšené hydraulice; rychlé a vysoce produktivní kácecí hlavice; stejně jako konstrukce rámu a transmise, které mají velmi dobrou přístupnost.
Vysoká produktivita se správným strojem na správném místě. Náš harvestorový program Vám umožňuje si vybrat od malého probírkového stroje až po stroj v mýtních těžbách se stromy velkých dimenzí. Všechny naše stroje staví na našich ryzích dovednostech v oblasti lesní těžby v kombinaci s dlouhodobým kontaktem s Vámi a vašimi kolegy.
Les a příroda jsou důležitými zdroji, za něž neseme všichni společnou zodpovědnost. Naše stroje používají vysoce efektivní spalovací motory, oleje šetrné k životnímu prostředí, vakuová čerpadla pro minimalizaci úniku kapalin při výměně hadic, osmikolové vyvážecí traktory s nízkým měrným tlakem na půdu a výběrem materiálů s ohledem na životní prostředí.
Dobrý stroj je stejně tak dobrý jako poprodejní servis, který nabízíme. Naše široce rozvětvená servisní síť prodejců a poskytovatelů služeb Vám poskytuje dobré zabezpečení. Dobře vyškolení technici, rychlá dodání náhradních dílů a náhradní díly Rottne Xparts a Vašemu stroji poskytují takové zabezpečení, jaké jste si vždy přáli.