Vyvážecí traktor ROTTNE F10D

Vyvážecí traktor ideální pro práci v probírkových porostech nebo pro lehkou mýtní těžbu

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
ŠÍŘKA STROJE 2,4 M
prednosti
NOSNOST 10 TUN
prednosti
SILNÁ HYDRAULICKÁ RUKA 105 KW

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Petr Šereda
  • +420 724 323 326
  • sereda@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
Vyvážecí traktor ideální pro práci v probírkových porostech nebo pro lehkou mýtní těžbu

Vyvážecí traktor ROTTNE F10D

Vyvážecí traktor ROTTNE F10D je navržen tak, aby splnil veškeré nároky kladené na vyvážecí traktor do probírkového porostu.

Tento stroj lze jednoduše charakterizovat následujícími vlastnostmi: stabilita, flexibilita a výborná průchodnost terénem. ROTTNE F10D disponuje prostornou kabinou s velkými okny, které poskytují operátorovi fantastický rozhled do všech stran. Řídicí a kontrolní systém ROTTNE D5 nabízí možnost individuálního nastavení pro dosažení optimálního výkonu. Kabina stroje je vyváženou kombinací pohodlí a funkčnosti, což zaručuje operátorovi výborné pracovní podmínky. Na přání zákazníka může být kabina ROTTNE F10D vybavena systémem COMFORT LINE s odpružením, který zajistí operátorovi hladkou jízdu terénem bez otřesů.

Stroj má robustní konstrukci a výkonné kloubové řízení s dobrým posilovačem. ROTTNE F10Dje vybaven výkonnou hydraulickou rukou RK 105 s vysokým otočným momentem. Sloup hydraulické ruky obsahuje válečková ložiska, která snižují ztráty třením při zatížení. Hydraulická ruka ROTTNE F10D je standardně vybavena teleskopem s délkou 2,1 m a celkovým dosahem 7,5 m. V případě použití dvojitého teleskopu dosáhne hydraulická ruka až do vzdálenosti 9,3 m.

PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ PRO VÝBĚR VYVÁŽECÍHO TRAKTORU OD FIRMY ROTTNE

PROČ SI ZVOLIT VYVÁŽECÍ TRAKTOR ROTTNE?

Váš stroj je zároveň Vaším pracovním prostředím. Našimi hlavními prioritami jsou operátorův komfort a bezpečnost. Jako příklady uveďme prostornou kabinu s velkými okny poskytující velmi dobrý výhled a přehled o všem, polohování kabiny Comfort Line či efektivní klimatizaci ACC.
Rentabilita a optimalizace ziskovosti stroje jsou vždy zahrnuty do našich myšlenek pro vývoj - uvádíme několik příkladů: snížení prostojů díky dobré dostupnosti při údržbě a prodlouženým intervalům údržby; nízká spotřeba paliva s palivově úspornými motory a vylepšené hydraulice; rychlé a vysoce produktivní kácecí hlavice; stejně jako konstrukce rámu a transmise, které mají velmi dobrou přístupnost.
Vysoká produktivita se správným strojem na správném místě. Náš harvestorový program Vám umožňuje si vybrat od malého probírkového stroje až po stroj v mýtních těžbách se stromy velkých dimenzí. Všechny naše stroje staví na našich ryzích dovednostech v oblasti lesní těžby v kombinaci s dlouhodobým kontaktem s Vámi a vašimi kolegy.
Les a příroda jsou důležitými zdroji, za něž neseme všichni společnou zodpovědnost. Naše stroje používají vysoce efektivní spalovací motory, oleje šetrné k životnímu prostředí, vakuová čerpadla pro minimalizaci úniku kapalin při výměně hadic, osmikolové vyvážecí traktory s nízkým měrným tlakem na půdu a výběrem materiálů s ohledem na životní prostředí.
Dobrý stroj je stejně tak dobrý jako poprodejní servis, který nabízíme. Naše široce rozvětvená servisní síť prodejců a poskytovatelů služeb Vám poskytuje dobré zabezpečení. Dobře vyškolení technici, rychlá dodání náhradních dílů a náhradní díly Rottne Xparts a Vašemu stroji poskytují takové zabezpečení, jaké jste si vždy přáli.