Speciální lesní traktor Equus 175N BH

Robustnější provedení lesního traktoru EQUUS 175N BH s přední radlicí, zadním štítem a navijákem nabízí komfortnější řešení pro přibližování kmenů v celých délkách.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
Výkon motoru 175 HP
prednosti
ROBUSTNÍ KONSTRUKCE
prednosti
DVOJITÝ NAVIJÁK 2X 10 TUN

Obchodní zástupce

Zbyněk Kučera
  • +420 727 969 081
  • kucera@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
Robustní provedení lesního traktoru s přední radlicí, zadním štítem a navijákem

Speciální lesní kolový traktor Equus 175N UN

Stroj je určen pro uživatele, kteří jsou upřednostňují klasický způsob práce a vyhovuje jim práce jen s navijákem a radlicí. Přední radlice je upravena o drapáky pro manipulaci s kulatinou. K danému modelu nabízíme bohatou doplňkovou výbavu. Váha traktoru je od 10 000 kg.

EQUUS jako jeden z prvních výrobců lesních traktorů nainstaloval nejmodernější motor CUMMINS B45, který splňuje nejpřísnější požadavky emisní třídy STAGE V.

Tento 4válec s přímým vstřikováním paliva Vám svým výkonem 175 hp a kroutícím momentem 780 Nm poskytne výkon srovnatelný se stroji, které mají 6válcový motor. Oproti nim jsou naše stroje lehčí, úspornější a ohleduplnější k životnímu prostředí.

Kabina je vlastní produkce EQUUS a splňuje nejvyšší bezpečnostní parametry a limity norem OPS, FOPS a ROPS. Kabina stroje má nejnižší možné uložení od země, které umožňuje pohodlné nastupování a vystupování.

Kabina má dvoje dveře a je tedy možné nastupovat do stroje z obou stran traktoru. Zadní výhled prošel úpravou – střechu kabiny jsme doplnilo o sklo, které zlepšuje výhled při práci s hydraulickou rukou.

Bezpečnostní kabina EQUUS (FOPS,ROPS,OPS) s bezpečnostními skly Plastrans, vyklápění s odpružením, pohodlná otočná sedačka (270°) .  Kabina splŇuje nejpřísnější bezpečnostní normy, které vyžadují odolnost vůči převrácení stroje a pádu stromu.