Speciální lesní traktor Equus 175N 6WDC

rvní 6kolový model našich traktorů EQUUS Vám nabízí kombinované využití. Ke stroji si můžete pořídit i harvestorovou hlavici, tím pádem můžete kácet a zpracovat stromy a následně je i odvést. Hmotnost stroje je od 17 240 kg dle použitého příslušenství.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
Hydraulická ruka s dosahem až 9,5 m
prednosti
Kombi - možnost klembank/ klanicový koš
prednosti
Dvojitý naviják – tažná síla 2x 10 tun

Obchodní zástupce

Zbyněk Kučera
  • +420 727 969 081
  • kucera@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
6kolové provedení vyvážecího traktoru EQUUS

Speciální lesní kolový traktor Equus 175N 6WDC

První 6kolový model našich traktorů EQUUS Vám nabízí kombinované využití. Ke stroji si můžete pořídit i harvestorovou hlavici, tím pádem můžete kácet a zpracovat stromy a následně je i odvést. Hmotnost stroje je od 17 240 kg dle použitého příslušenství.

EQUUS jako jeden z prvních výrobců lesních traktorů nainstaloval nejmodernější motor CUMMINS B45, který splňuje nejpřísnější požadavky emisní třídy STAGE V.

Tento 4válec s přímým vstřikováním paliva Vám svým výkonem 175 hp a kroutícím momentem 780 Nm poskytne výkon srovnatelný se stroji, které mají 6válcový motor. Oproti nim jsou naše stroje lehčí, úspornější a ohleduplnější k životnímu prostředí.

Kabina je vlastní produkce EQUUS a splňuje nejvyšší bezpečnostní parametry a limity norem OPS, FOPS a ROPS. Kabina stroje má nejnižší možné uložení od země, které umožňuje pohodlné nastupování a vystupování.

Kabina má dvoje dveře a je tedy možné nastupovat do stroje z obou stran traktoru. Zadní výhled prošel úpravou – střechu kabiny jsme doplnilo o sklo, které zlepšuje výhled při práci s hydraulickou rukou.

Bezpečnostní kabina EQUUS (FOPS,ROPS,OPS) s bezpečnostními skly Plastrans, vyklápění s odpružením, pohodlná otočná sedačka (270°) .  Kabina splŇuje nejpřísnější bezpečnostní normy, které vyžadují odolnost vůči převrácení stroje a pádu stromu.