Harvestor ROTTNE H11D

Harvestor ROTTNE H11D v 8kolovém provedení má středové kloubové řízení a je vhodný jak pro probírky, tak pro mýtní těžbu.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Propagační materiály a technická specifikace strojů.

PŘEDNOSTI STROJE

prednosti
Výkon motoru 164 kW
prednosti
Hydraulická ruka - 11,3 m
prednosti
Kompatibilita s více hlavicemi

Obchodní zástupce

Petr Šereda
  • +420 724 323 326
  • sereda@lesni-technika.cz
  • Lnářská 907/12, 104 00 Praha 10
Efektivní harvestor pro probírky a mýtní těžbu

HARVESTOR ROTTNE H11D

Střední harvestor ROTTNE H11D v šestikolovém nebo osmikolovém provedení má středové kloubové řízení a je vhodný jak pro probírky, tak pro mýtní těžbu. Vysoce výkonný motor harvestoru, hydrostatická transmise se středovým kloubem řízení umožňuje stroji Rottne H11D přizpůsobit se členitosti terénu.

Kabina Comfort Line

Kabina harvestoru poskytuje operátorovi výjimečný komfort a má uživatelsky přívětivě vyřešené rozmístění ovládacích prvků. Kabina s nivelací a zabudovaným odpružením Comfort Line je otočná v rozmezí ± 90 stupňů, automaticky sleduje pohyby hydraulické ruky, může však být také ovládána manuálně joystickem.

Funkce zvedání náprav činí harvestor flexibilnějším – například v úzkém prostoru i při překonávání terénních nerovností nebo překážek. Umožnuje zabránit poškození cest zvednutím kol s nasazenými řetězy.

Mimořádné vlastnosti řízení– harvestor ROTTNE H11D se středovým kloubovým řízením pracuje plynule a je vynikající ve svažitém a členitém terénu. Třístupňová hydrostatická transmise disponuje velkou tažnou silou a výjimečnými vlastnostmi řízení. Pomocí funkce zvedání obou boogie náprav u provedení stroje 8WD je možno docílit velmi malého poloměru zatáčení.

Harvestor ROTTNE H11
PĚT DOBRÝCH DŮVODŮ PRO VÝBĚR HARVESTORU OD FIRMY ROTTNE

PROČ SI ZVOLIT HARVESTOR ROTTNE?

Váš stroj je zároveň Vaším pracovním prostředím. Našimi hlavními prioritami jsou operátorův komfort a bezpečnost. Jako příklady uveďme prostornou kabinu s velkými okny poskytující velmi dobrý výhled a přehled o všem, polohování kabiny Comfort Line či efektivní klimatizaci ACC.
Rentabilita a optimalizace ziskovosti stroje jsou vždy zahrnuty do našich myšlenek pro vývoj - uvádíme několik příkladů: snížení prostojů díky dobré dostupnosti při údržbě a prodlouženým intervalům údržby; nízká spotřeba paliva s palivově úspornými motory a vylepšené hydraulice; rychlé a vysoce produktivní kácecí hlavice; stejně jako konstrukce rámu a transmise, které mají velmi dobrou přístupnost.
Vysoká produktivita se správným strojem na správném místě. Náš harvestorový program Vám umožňuje si vybrat od malého probírkového stroje až po stroj v mýtních těžbách se stromy velkých dimenzí. Všechny naše stroje staví na našich ryzích dovednostech v oblasti lesní těžby v kombinaci s dlouhodobým kontaktem s Vámi a vašimi kolegy.
Les a příroda jsou důležitými zdroji, za něž neseme všichni společnou zodpovědnost. Naše stroje používají vysoce efektivní spalovací motory, oleje šetrné k životnímu prostředí, vakuová čerpadla pro minimalizaci úniku kapalin při výměně hadic, osmikolové harvestory s nízkým měrným tlakem na půdu a výběrem materiálů s ohledem na životní prostředí.
Dobrý stroj je stejně tak dobrý jako poprodejní servis, který nabízíme. Naše široce rozvětvená servisní síť prodejců a poskytovatelů služeb Vám poskytuje dobré zabezpečení. Dobře vyškolení technici, rychlá dodání náhradních dílů a náhradní díly Rottne Xparts a Vašemu stroji poskytují takové zabezpečení, jaké jste si vždy přáli.