Přejít k hlavnímu obsahu

REPAROSERVIS spol. s.r.o., prodej a servis lesní techniky s více než 25ti letou tradicí, hledá pro další rozvoj svých aktivit pracovníka na tyto pozice:

Vedoucí úseku skladu náhradních dílů (Praha a Kaplice)

Staň se součástí týmu REPAROSERVIS.

Úkolem vedoucího úseku skladu je především řídit, organizovat a kontrolovat práci podřízených zaměstnanců v rámci nákupu a prodeje náhradních dílů. Od vedoucího úseku skladu očekáváme případné zastoupení kolegů v jejich činnosti.

Pracovní náplň:

  • plánování, organizace a kontrola práce jednotlivých pracovníků

  • školení a podpora zaměstnanců při zapracování

  • nákup náhradních dílů a komunikace s dodavateli

  • zajištění a odpovědnost za chod skladu, příjem zboží, skladování

  • ověřování dodržování pracovních postupů

  • zodpovědnost za dodržování BOZP, PO a interních předpisů

Požadujeme:

  • znalost anglického jazyka

  • minimálně SŠ vzdělání

  • praxi z oblasti skladování a expedice zboží

  • předchozí zkušenost vedoucí pozice a vedení týmu

  • technická zdatnost ve vztahu k sortimentu je výhodou

  • komunikační dovednosti a organizační schopnosti

  • zodpovědnost, přesnost, spolehlivost a samostatnost

  • znalost problematiky ve skladovém hospodářství

  • uživatelská znalost PC

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení

  • zázemí rostoucí stabilní české společnosti

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce

  • bonusy za dobré nápady a doporučení nového kolegy

  • práce na plný úvazek

  • příspěvky na stravování

  • dlouhodobé zaměstnání

  • dobrý a zkušený pracovní kolektiv

Průvodní dopisy společně se životopisy zasílejte na lisacova@lesni-technika.cz

Mobilní servisní technik/mechanik - REPAROSERVIS spol. s r.o.

  • opravy lesní techniky, harvestorů, vyvážecích souprav a ostatních strojů v terénu i v dílně v Kaplici

  • mobilní servis a opravy lesní techniky v terénu (celá ČR)

  • školení obsluhy strojů, technická podpora

  • specifikace náhradních dílů

Požadujeme:

  • vzdělání technického zaměření

  • manuální zručnost

  • dobré komunikační schopnosti

  • schopnost pracovat samostatně

  • ochota pracovat v terénu - cestovat

  • řidičský průkaz, min sk. „B“

Nabízíme:

  • nástup možný ihned

  • práce na plný úvazek (HPP)

  • technickou podporu

  • odborné školení