Skip to main content

Sortiment AJ preklad navržený pro výborný výkon ve složitých podmínkách práce v lese s důrazem na trakci, flotaci a minimalizaci poškození půdy a kořenových systémů. Směs je navržena pro odolnost proti průrazu a otěru (FS) variantně vyztuženého ocelokordem (SB).

 

 

 

Twin 422SB Twin Forestry

trelleborg lesní pneumatika twin 422sb forestry

Pneumatika Trelleborg TWIN Forestry 422 je určena pro uživatele, kteří si chtějí být jisti, že se dostanou všude - i ve skutečně obtížném terénu. Stačí se podívat na žebra vzorku. Uvidíte, co máme na mysli. Pneumatika vám poskytuje dodatečnou tažnou sílu v záběru a vynikající přístupnost - to vše bez pásů nebo řetězů. Záběrová schopnost je zde stále. Díky otevřenému charakteru vzorku běhounu nabízí také nejlepší schopnosti samočištění.

Twin 428SB Twin Forestry

trelleborg 428sb twin forestry lesní pneumatika


Pneumatika Trelleborg TWIN Forestry 428 je navržena pro dosažení vynikající tažné síly v obtížném, jílovitém terénu, stejně jak na ledu nebo sněhu - to vše s pomocí pásů či řetězů - nebo bez nich. Vylepšená konstrukce ramena pneumatiky zajišťuje nesrovnatelnou stabilitu a pohodlí = bezpečnější pracovní prostředí.

 

Odkaz na stránky výrobce:

https://www.trelleborg.com/en/wheels/your-industry/agriculture/forestry-machines