Přejít k hlavnímu obsahu
PŘEDÁVÁME DALŠÍ ŠTĚPKOVAČ ALBACH DIAMANT 2000
Body

Albach Diamant 2000 - záruka produkce kvalitní štěpky.

 

V letošním roce jsme předali spokojeným zákazníkům již několik mobilních štěpkovačů od německé firmy Albach Maschinenbau

  Mobilní štěpkovače Albach Diamant 2000 si získali srdce českých zákazníků díky své kvalitě, spolehlivosti, dlouhé životnosti a především díky produkci vysoce kvalitní štěpky, která je u odběratelů žádaná.

   Dalšímu novému zákazníkovi - firmě Komaxo s.r.o. - jsme ve Vojkovicích u Karlových Varů předali mobilní štěpkovač Albach Diamant 2000 s motorem Volvo o výkonu 515 kW a rotorem generace 7.

   Jakožto autorizovaný dealer mobilních štěpkovačů Albach v České republice zajišťujeme nejen prodej nových, či použitých strojů, ale i odborné poradenství a servis. 

  Pokud máte zájem o koupi ať už nového nebo použitého mobilního štěpkovače, či jen potřebujete poradit nebo se na cokoli dotázat, můžete se s důvěrou obrátit na našeho prodejce. 

Tou osobou nejpovolanější je náš obchodní a technický referent Daniel Olah, tel. +420 722 466 838, e-mail: olah@lesni-technika.cz

   Daniel je jakožto bývalý zkušený operátor Albachu Diamant 2000 schopen fundovaně poradit a obeznámit vás podrobně s problematikou štěpkování.

 

   Zde přinášíme pár obrázků předaného štěpkovače již v plném nasazení:

albach diamant 2000  chipper for sale, reparoservis, štěpkovač, česká republika

albach diamant 2000  chipper for sale, reparoservis, štěpkovač, česká republika

albach diamant 2000 chipper , reparoservis, štěpkovač, česká republika, daniel olah

albach diamant 2000 chipper , reparoservis, štěpkovač, česká republika, daniel olah

Podívejte se na naši nabídku použitých mobilních štěpkovačů na našem Forest Bazaru:

https://www.lesni-technika.cz/pouzite-stepkovace

 

 

Subscribe to štěpka