Skip to main content
Kapsen 18RC, soutěž, pásový lesní stroj, přibližování dříví, lesní technika, skidding

SOUTĚŽ O CENY KAPSEN

Připravili jsme pro vás předvánoční soutěž, ve které můžete vyhrát 3 dárky s logem našeho výrobku - železného koně Kapsen.   

Kapsen, železný kůň, irone horse

Poskytujeme nejen služby v oblasti lesní techniky (prodej a servis strojů do lesa, jako jsou harvestory, vyvážečky, štěpkovače, lesní traktory a mobilní trakční navijáky a další příslušenství), ale také od roku 2007 vyrábíme železného koně Kapsen, kterého se prodalo již přes 200ks.

   Na tento pásový stroj pro přibližování dříví jsme patřičně hrdí a nyní jsme vytvořili i skupinu na Facebookových stránkách s názvem Kapsen, kde budete moci sdílet svoje radosti, zkušenosti, vyměňovat si rady i zasílat dotazy

Jaká jsou pravidla soutěže?

1. Požádejte o členství ve skupině Kapsen na Facebooku.

2. Nasdílejte na tuto skupinu svoji fotku nebo video s Kapsenem a to nejpozději do 16.12., kdy soutěž končí. Nezapomeňte ke své fotce či videu přidat popisek (třeba jak a kdy fotka vznikla, případně nějaké ty "příběhy z natáčení).

3. Vybereme 3 nejlepší příspěvky od vás a každý ze tří šťastných výherců obdrží dárkový balíček, který bude obsahovat: Triko Kapsen, Kšiltovku Kapsen a Kapsen klíčenku.

   Šťastné výherce zveřejníme a zkontaktujeme ohledně předání cen.

Těšíme se na vaše příspěvky!

https://www.youtube.com/watch?v=Z7vyHWwoEXQ

 

 

 

 

triko Kapsen                        čepice kapsen                        klíčenka kapsen