Harvestory ROTTNE

Stroje ROTTNE jsou průběžně inovovány a již dnes se v nich aplikují nejnovější technologie, aby se splnily zítřejší nároky zákazníků na rostoucí produktivitu a rentabilitu stroje. Jednou ze silných stránek strojů ROTTNE, ve které převyšují konkurenční stroje, je prostorná a komfortní kabina, která poskytuje operátorovi výborné pracovní podmínky.

Výkonné harvestory ROTTNE

Rozvoj produktu probíhá neustále a s těmi nejnovějšími technologiemi splňujeme požadavky na zvýšení produktivity a výnosnosti. Příkladem je model Rottne H21D, jež jsme vylepšili v téměř 80 bodech, abychom z něj vytvořili ještě výkonnější harvestor.

Harvestor ROTTNE H8E

ROTTNE H8D je probírkový harvestor s jedinečnými vlastnostmi - ideální pro těžbu z místa v probírkovém porostu.
+

Harvestor ROTTNE H11D

Harvestor ROTTNE H11D v 8kolovém provedení má středové kloubové řízení a je vhodný jak pro probírky, tak pro mýtní těžbu.
+

Harvestor ROTTNE H21D

Harvestor ROTTNE H21D disponuje 8kolovým podvozkem a byl navržen pro efektivní finální mýtní těžbu.
+

KOMPLETNÍ HARVESTOROVÝ PROGRAM SE NEUSTÁLE ROZVÍJÍ

Rozvoj produktu probíhá neustále a s těmi nejnovějšími technologiemi splňujeme požadavky na zvýšení produktivity a výnosnosti. Příkladem je model Rottne H21D, jenž jsme vyladili v téměř 120 bodech od uvedení na trh, abychom z něj vytvořili ještě výkonnější harvestor. Neméně se zaměřujeme také na pracovní prostředí operátora. Prostorné kabiny s velmi dobrým výhledem zajišťují perfektní pracovní prostředí. Vnitřek kabiny je rovněž tichý, ve skutečnost tišší než uvnitř osobního automobilu. Díky systému odpružení kabiny Comfort Line jsme Vám takto zajistili luxus první třídy!

NOVÁ GENERACE POČÍTAČŮ NA VÝROBU SORTIMENTŮ – FORESTER

ROTTNE FORESTER je rychlý a snadno použitelný systém pro výrobu sortimentů společný pro všechny naše harvestory. Velký a přehledný dotykový displej (společný pro Forester a D5) zobrazuje informace srozumitelně a usnadňuje provádění různých nastavení. Výroba sortimentů je optimalizována buď podle ceny sortimentů H70* nebo podle požadovaného objemu nebo druhu sortimentů (H60**). Technologie EtherCat umožňuje, aby veškeré naměřené údaje byly rychle přeneseny z kácecí hlavice do kabiny a tam jsou prováděny veškeré výpočty.

Rottne Forester je vybudován dle standardu Stanford 2010, který zahrnuje i budoucí zajištění pro lepší komunikaci a synchronizaci mezi různými jednotkami v rámci lesnictví. Software rovněž provádí automatické hlášení prostřednictvím běžných souborů PDF. Díky Rottne Foresteru je možné si rovněž sám zvolit nastavení tlačítek, které vyhovují Vašemu způsobu ovládání. To je velice flexibilním řešením, pokud nejste zvyklí na harvestory Rottne nebo preferujete nastavení jiných tlačítek než naše předvolby. Rottne Forester usnadňuje automatické přenášení přímo do kanceláře, například po ukončení porostu. Rovněž je vhodné je vytisknout pomocí tiskárny umístěné ve střeše kabiny nebo je zkopírovat prostřednictvím USB. 

Výkonné harvestorové hlavice z dílny švédského výrobce ROTTNE INDUSTRI AB

Kácecí hlavice EGS

Kácecí hlavice EGS 406

Malá a kompaktní harvestorová hlavice s úřezem do 43 cm.
+

Kácecí hlavice EGS 596

Harvestorová hlavice střední velikosti s úřezem až 72 cm
+

Kácecí hlavice EGS 706

Harvestorová hlavice pro těžbu stromů v mýtním porostu.
+