Úvodní strana » Nabídka lesních strojů » Harvestory ROTTNE » ROTTNE H21D

HARVESTOR ROTTNE H21D


Popis stroje Prospekt Technická data Kácecí hlavice

Optimální harvestor pro mýtní těžbu

Nový harvestor ROTTNE H21D disponuje 6 nebo 8kolovým podvozkem a dieslovým motorem splňujicí emisní normu Euro 4 (FT4). Harvestor ROTTNE H21D byl vybaven novou hydrostatickou převodovkou s vyšší tažnou silou. Harvestor ROTTNE H21D byl navržen pro efektivní finální mýtní těžbu. Robustní harvestor s vysokou stabilitou disponuje velkým zdrojem energie a dostatečně dimenzovanou kácecí hlavicí. ROTTNE H21D dokáže splnit veškeré nároky těžké mýtní těžby. Všechny pracovní prvky (např. podvozek, 2 hydraulická čerpadla pro hydraulický systém, hydraulická ruka a harvestorová hlavice) byly zkonstruovány tak, aby vydržely podávat neustále stejný výkon. Další novinkou H21D je nový řídicí a měřicí systém DASA Forester, který je vylepšen a doplněn o nové standardy StanForD 2010.

Přednosti harvetoru ROTTNE H21D

  • Nová silná hydraulická ruka RK250 má sklopnou základnu a s teleskopem dosáhne do vzdálenosti 12,2 metrů. Hydraulická ruka je umístěna přímo nad bogie nápravou, což zajišťuje harvestoru optimální stabilitu. Díky této stabilitě může operátor plně využít sílu hlavice EGS 706.
  • Moderní kabina harvestoru nabízí operátorovi skvělé pracovní podmínky. Odpružená a ergonomicky tvarovaná sedačka se širokými opěrkami rukou, které lze individuálně výškově nastavit jsou pro harvestory ROTTNE samozřejmostí.
  • Řídicí systém ROTTNE D5, který je založen na technologii CAN BUS, sleduje a řídí motor, převodovku a hydraulickou ruku. Systém zahrnuje hlavní počítač, 7” dotykový displej a velké množství kontrolních jednotek na stroji. Operátor může nastavit parametry pro hydraulickou ruku, pojezd a motor, sledovat tlak, teplotu a hladinu kapalin a odstraňovat problémy pomocí dotykového displeje. Porucha je hlášena pomocí zvukového signálu a zároveň se zobrazí výrazným textem na obrazovce.
  • Ekologické motory John Deere POWER TECH PPS splňující emisní normu Euro 4.
  • Snadná obslužnost je důležitým faktorem při vývoji všech strojů ROTTNE.

... odkaz na stránky výrobce ROTTNE INDUSTRI AB

 

© REPAROSERVIS spol. s r. o. 2014 | Poslední aktualizace: 11.05.2018 | www.lesni-technika.cz